Akcija "Stop pješacima" provodila se i 16. svibnja 2008. godine u Gradu Poreču, intenzitet se nije smanjio, oni : Idu dalje . Gradske komunalne, odgovorne osobe su bile zauzete međunarodnim obvezama, a domaće zadaće su prepustili domaćim vozačima. Tko im je izdao dozvolu za vožnju ... Pročitaj još...