Jučer u 16.08 sati zbog kvara na 110-kilovoltnom dalekovodu u Plominu bez električne energije ostao je čitav istarski poluotok. Iako se opskrba strujom u pojedinim gradovima u Istri ubrzo normalizirala, u Puli je nastao opći prometni kolaps pa je na pojedinim raskrižjima zbog iskopčanih semafo... Pročitaj još...