Uspješan početak sezone za porečke ritmičarke

IMG_5110
11.10.2017. 18:46; ; Početna / Sport i rekreacija / Uspješan početak sezone za porečke ritmičarke

Proteklog vikenda nastupom na međunarodnom turniru u Udinama porečke su ritmičarke uspješno započele novu natjecateljsku sezonu.
U jakoj konkurenciji među cca 150 ritmičarki iz 13 europskih zemalja nastupilo je 9 Porečanki.
U subotu u B programu  natjecalo se 7 ritmičarki.
Najmlađa Gresa Ramadani osvojila je 3. mjesto u vježbi sa obručem, te 2. mjesto u vježbi sa čunjevima.
Kraljević Jelena također je osvojila dvije medalje, 2. mjesto u vježbi bez rekvizita, te 3. mjesto u vježbi sa obručem.
Pia Kovačić osvojila je 4. mjesto u vježbi sa obručem, te 5. mjesto u vježbi bez rekvizira.
Ana Cvitković osvojila je 5. mjesto u vježbi sa obručem i 8. mjesto u vježbi sa loptom.
Nikol Ivetić osvojila je 2. mjesto u vježbi sa čunjevima, te 7. mjesto u vježbi sa obručem.
Ivana Kraljević osvojila je dva 4. mjesta u vježbama sa obručem i čunjevima.
Juniorka Nola Božić jedina se okitila zlatnom medaljom u vježbi sa loptom, te broncom u vježbi sa obručem.
U nedjelju su se natjecale ritmičarke A programa.
Mlađa kadetkinja Petra Belević osvojila je dvije medalje, srebro u vježbi sa obručem, te broncu u vježbi sa čunjevima.
Seniorka Laura Božić u iznimno  jakoj konkurenciji svjetskih ritmičarki  osvojila je 4. mjesto u vježbi sa čunjevima, te 5. mjesto u vježbi sa obručem.
Već ovoga vikenda Porečanke putuju u Osijek gdje će se natjecati na Pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Hrvatske.