TREĆA HNL ZAPAD/ZAGREB: NK Maksimir-NK Jadran 3:2 (3:1)

05.11.2016. 17:57; ; Početna / Sport i rekreacija / TREĆA HNL ZAPAD/ZAGREB: NK Maksimir-NK Jadran 3:2 (3:1)
2016-11-05_17h56_39

Nogometaši Jadrana danas su poraženi na gostovanju kod zanimljive momčadi Maksimira koja ih je „gurnula“ u donji dom ljestvice sa samo dva boda više od posljednjeplasirane momčadi lige.

Domaći su, predvođeni bivšim igračem Trviža, Novigrada i slovenskog Ankarana, Emanuelom Valentom, krenuli furiozno u susret. Do 24. minuti uspjeli su promašiti jedanaesterac i postignuti tri pogotka.

Porečani smanjuju preko Matka Videkića tri minute prije predaha, a onda u nekoliko ofenzivnih situacija ne reagiraju najbolje. Ipak, porazu epitet „minimalno“ dodao je Enis Šoškić pogotkom u drugoj minuti nadoknade.