Parenzana 2024-s

Rukomet: Poreč – Gold Club 28:36

12.08.2006. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Poreč – Gold Club 28:36

Porečani su se sa Slovencima ravnopravno držali i rezultatski egal održavali prvih dvadeset minuta, nakon čega su, djelomično i zbog vlastite brzopletosti i nediscipline u napadu, dozvolili gostima da se do odmora odlijepe na velikih sedam razlike. Stečenu prednost Gold Club je bez većih poteškoća održavao i tijekom cijelog drugog poluvremena, a u 54. minuti stigao i do najvećih deset golova prednosti (34:24), što su do kraja domaćini tek neznatno uspjeli smanjiti. Trener Porčeana Saša Ilić ovom je prigodom pružio ravnopravnu šansu za igru svim raspoloživim igračima, mijenjajući tijekom cijelog susreta postavu, očito još uvijek u potrazi za udarnom sedmorkom.

Poreč – Gold Club 28:36 (14:21). Dvorana SRC Veli Jože. Gledatelja 150. Sudac: Edi Mišan (Kanfanar).

POREČ: Milinković (5+1), Totić (10+0), Šporčić 2, Turković 1, Mataija 1, Gorenac 2, Veselinov 4, Šikanjić 1, Kovač 6 (2), Lovrinović 4 (1), Matošević 6, Borotić 1, Rađaković, Petrić.

GOLD CLUB: Torlo (8+1), Sarkič (3+0), Kević (8+0), Stojanovik 1 (1), Koražija 5, Erčulj 1, Baran 1, Sokolov 1, Dimovski 4, Božić 3 (2), Hojč 2, Martinc 3, Konečnik 5, Štefanić 3, Ivanović 2, Teržan, Jovičić 5.

Sedmerci: Poreč 4 (3), Gold Club 5 (3). Isključenja: Poreč 6, Gold Club 12 minuta. Crveni karton: Štefanić (52´- grub prekršaj).