Porečki hrvači na Juniorskom prvenstvu Hrvatske osvojili 2 medalje

25.04.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečki hrvači na Juniorskom prvenstvu Hrvatske osvojili 2 medalje
357DSC00842.JPG

Najuspješniji hrvači porečkog kluba bili su Adis Hamzić i Boris Štifanić koji su osvojili 3. mjesto i brončane medalje. Ovom uspjehu svjedoči i podatak da su hrvači državnog prvaka "Varteksa" takodjer osvojili dvije medalja, a Hamzić i Štifanić su zaradili i poziv u hrvatsku B-reprezentaciju.

Hrvački klub "Poreč" nastavio je niz ovogodišnjih sjajnih rezultata porečkog sporta. Adis Hamzić je u kategoriji 60 kilograma za 3. mjesto i brončanu medalju pobjedio hrvača "Gavrilovića", a Boris Štifanić za 3. mjesto i brončanu medalju u kategoriji +96 kilograma, hrvača "Vindije". Nastupio je još Dino Laković u kategoriji 50 kilograma, no eliminiran je od hrvača "Vindije". Trener Pero Orlović kaže da je ovo izuzetan uspjeh u jakoj konkurenciji, a kako su se juniori borili pokazuje i poziv da nastupe za B-reprezentaciju Hrvatske 12. svibnja 2007.godine na jakom medjunarodnom turniru uz učešće najboljih hrvača iz 10 zemalja Europe.

Hrvački klub "Poreč" ima 2 hrvača na popisu Hrvatskog Olimpijskog odbora, i to: Borisa Štifanića ( 5.kategorija) i Ivu Jelinića ( 6.kategorija).