Mlade rukometašice Poreča u Buzetu odigrale 4. krug natjecanja – dvije nove pobjede

51996521_10215699078487336_4985010683239202816_n
17.02.2019. 23:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Mlade rukometašice Poreča u Buzetu odigrale 4. krug natjecanja – dvije nove pobjede

Rukometašice Poreča su u nedjelju 17.02.2019. godine u Buzetu odigrale 4. krug natjecanja 1. Hrvatske rukometne lige zapad 2 za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine.

Dvije odlično odigrane utakmice za naše rukometašice i četiri nova boda sa kojima su sada pri samom vrhu tablice lige.

U prvoj utakmici protiv ŽRK Murvice odlično odigrano prvo poluvrijeme utakmice u kojem su raspoložene Porečanke u potpunosti nadigrale svoje protivnice i ostvarile velika rezultatsku prednost.

U Drugom poluvremenu priliku za igru su dobile sve naše igračice, što se odrazilo na našu igru i konačni rezultat.

I u drugoj utakmici protiv ŽRK Senia lidera lige, odlično odigrano prvo poluvrijeme utakmice, naročito je odbrana funkcionirala besprijekorno, dokaz je tome da su u tom dijelu utakmice gošće uspjele postići samo jedan gol iz igre.

I u nastavku naše igračice nastavljaju sa čvrstom i odlučnom igrom bez respekta prema protivnicama. Imale su Porečanke po nekoliko golova prednosti sve do zadnjih pet minuta susreta, tada nastaje drama, zbog niza tehničkih greški naših igračica Senia stiže do samo jednog gola zaostatka, ali na našu sreću nisu uspjele iskoristiti svoj zadnji napad za izjednačenje.

ŽRK Murvica – ŽRK Poreč   13:15 (4:9)

Zgoditke za Poreč su postigle: Picco 5, Hrlić 3, Ivančić i Brajković po 2 i Pušić, Prgić i Nikolić po 1
Za ekipu Murvice najviše zgoditaka su postigle: Deželin i Ljubanović po 4.

ŽRK Poreč – ŽRK Senia  14:13 (9:5)

Zgoditke za Poreč su postigle: Ivančić 7, Picco 6 i Hrlić 1.
Za ekipu Senie najviše zgoditaka je postigla Zrilić 6.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Sara Brajković, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Mirna Hutinski, Anja Nikolić, Lana Pilat, Nika Pušić, Ivana Prgić, Lana Prgić i Zea Aleksić.