Parenzana 2024-s

30.08.2015. 21:21; ; Početna / Slider / Đurđica Orepić osvojila prvo mjesto u svojoj dobnoj kategoriji na Ironman utrci u francuskom Vichy-u !
11954675_1050928954942047_5021758778155211658_n

Porečanka Đurđica Orepić danas je u francuskom gradu Vichy osvojila PRVO MJESTO u konkurenciji žena od 50 do 54 godine !

Podsjetit ćemo da se Ironman utrka sastoji od 3,8 km plivanja, 180 km vožnje bicikle i 42,2 km trčanja (što je dvostruko od Poreč Triatlona ili Ironman utrke u Puli ).

Đurđica je 3,8 km preplivala u vremenu 1:15:55, 180 km biciklom odradila za 6:16:21 i pretrčala 42,2 km u vremenu od 4:22;16.

Ukupno je Đurđica za cijelu utrku trebala vrijeme od 11 sati 48 minuta i 33 sekunde

Osvojivši prvo mjesto u dobnoj kategoriji Đurđici pripada i pozivnica na konačnicu Ironman utrke u tekućoj sezoni koja se tradicionalno održava na Havajima, i ujedno je najteža utrka Ironman serije.