Domagoj Vranjković – prva juniorska medalja sa Državnog prvenstva u povijesti Plivačkog kluba Poreč

24.02.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Domagoj Vranjković – prva juniorska medalja sa Državnog prvenstva u povijesti Plivačkog kluba Poreč

Najveći uspjeh postigao je Domagoj Vranjković, koji je u disciplini 200m prsno u nedjelju osvojio treće mjesto rezultatom 2.25:46 i tako svoj osobni rekord popravio za gotovo punih 5 sekundi. Domagoj je na ovom takmičenju osvojio prvu medalju na juniorskom državnom prvenstvu u povijesti PK Poreča ! Ovaj značajan uspjeh i "probijanje leda" na najvažnijim natjecanjima ne bi se pojavio bez upornog rada glavnog trenera Milana Žužića i čovjeka koji je svojim stručnim radom i iskustvom PK Poreč podignuo na viši nivo, Krešimira Čača.

Ova je medalja, na žaslot, i jedina medalja koju su u juniorskoj konkurenciji osvojili plivački klubovi iz Istre, a razlog je odavno poznat i jasan – nema bazena za treninge !