Amir Rešidović osvojio prvo mjesto na međunarodnom karate turniru “Cup Rudolf Perešin”

273_0361 (800x600)
24.10.2017. 00:58; ; Početna / Sport i rekreacija / Amir Rešidović osvojio prvo mjesto na međunarodnom karate turniru “Cup Rudolf Perešin”

U nedjelju, 22.10.2017. u organizaciji Karate kluba KIK, u Križu je organiziran međunarodni karate turnir 3. po redu ”Cup Rudolf Perešin”. Na turniru je nastupilo 523 natjecatelja iz 56 klubova i 4 države (Austrija, BiH, Hrvatska i Njemačka).

Član Karate kluba FINIDA iz Poreča, Amir Rešidović, bio je jedini istarski predstavnik na turniru. Amir je nastupio u izvođenju kata u kategoriji veterana i  ponovo pokazao da je u izvanrednoj formi. Redom je pobjeđivao viceprvake Hrvatske iz kategorija veterana +35 i veterana +50, plasirao se u finale i još jednom sjajnom pobjedom osvojio fantastično 1. mjesto te potvrdio da je već treći turnir za redom najbolji u svojoj kategoriji.