Sladoljev svoj bivši klub izgurao iz vodeće četvorke – RK Gorica-RK Poreč 33:28 (18:12)

26.03.2017. 00:05; ; Početna / Sport i rekreacija / Sladoljev svoj bivši klub izgurao iz vodeće četvorke – RK Gorica-RK Poreč 33:28 (18:12)
2017-03-26_00h04_39

Porečani su večeras u Velikoj Gorici napravili veliki korak unatrag kada je u pitanju ulazak u Ligu za Prvaka. Naime, da bi u nju ušli, sada moraju u posljednjem kolu pobijediti Umažane, a da pritom Gorica izgubi kod Dubrave koja će taj susret odigrati potpuno bez rezultatskog imperativa, uostalom, kao i Umag.

Današnji sraz bio je napet do 19. minute i rezultata 11:10 za Goricu. Uslijedilo je furioznih deset minuta domaćina koji na predah odlazi sa šest golova prednosti.

Iako su Porečani u nastavku istu uspjeli smanjiti, više od časnog poraza nisu ostvarili. Kod domaćih sjajan je bio trojac Laljek-Bura-Ćavar, a susret je „prelomio“ bivši vratar Poreča, Tomislav Sladoljev sa čak 19 obrana (41%). U porečkim redovima najbolji Tomislav Kušan, autor pet pogodaka.