Vijesti iz stolnoteniskog kluba Vrsar

IMG-03d9d897e3aee24562e81c72a259d84f-V[1]
19.11.2017. 19:34; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Vijesti iz stolnoteniskog kluba Vrsar

Seniori stonoteniskog kluba “Vrsar” pretrpjeli su prvi poraz u prvenstvu 4:0 u Opatiji. Oslabljeni neigranjem Jadrana Kovačeva  ipak su ostali na vrhu prvenstvene tabele.
Seniorke su poražene od ekipe “Aquastil” iz Duge Rese rezultatom 4:1 i u jakoj konkurenciji superligaških ekipa zauzimaju posljednje mjesto.

U Puli je održan regionalni turnir najmlađih kadetkinja  na kojemu je Ema Brizić osvojila 3.mjesto, dok su na otoku Krku mlađe kadetkinje igrale također prvenstvo regije i osvojile nova odličja.
Ana Lukez je osvojila 3.mjesto dok je Dora Popec poklekla u finalu i na kraju zauzela 2.poziciju.

Narednog vikenda mlađe kategorije očekuje međunarodni turnir u Zagrebu tradicionalni “Antun Tova Stipančić” u slavu proslavljenog stolnotenisača.