Od našeg čitatelja dobili smo kratku foto reportažu i priču: U subotu poslijepodne ekipa mladih talijanskih turista iskoristila je stupove za vješanje zastava ispred "gradske palače" da bi na jednog izvjesila talijansku zastavu. Jednostavno su se parkirali ispred gradske uprave, up... Pročitaj još...