Prošlog petka održana je godišnja skupština dioničkog društva Istarske autoceste, čiji je jedan osnivača i Grad Poreč, koji drži najveći pojedinačni paket od svih gradova i općina. Poreč ima 10,76 posto dionica, dok, usporedbe radi, Pula ima tek nešto više od jedan posto. Skupština ... Pročitaj još...