Parenzana 2024-s

Vijesti iz stolnoteniskog kluba Vrsar

24273632_1569021606510326_4751959150333828152_o
03.12.2017. 17:39; ; Početna / Sport i rekreacija / Vijesti iz stolnoteniskog kluba Vrsar

Seniorke iz Vrsara odigrale su 8.kolo Superlige i na žalost izgubile od ekipe “Mladost” iz Petrinje. Ukupni rezultat od 4:0 ne odražava sami susret jer su domaće igračice pružile jaki otpor iskusnijim gošćama.
Na tabeli zauzimaju posljednje mjesto.
Seniori su u zadnjem susretu 2.Hrvatske lige svladali ekipu Srdoča rezultatom 4:0 i prvaci su prvog dijela lige. Konkurenti za 1.mjesto u nastavku sezone su drugoplasirani sastav Malinske i trećeplasirana ekipa Maestrala iz Umaga.
Za ekipu iz Vrsara u prvom dijelu sezone nastupali su: Jadran Kovačev, Mateo Kašner, Jan Grujović i Miodrag Banjac.
U konkurenciji najmlađih kadetkinja članica stolnoteniskog kluba iz Vrsara Ema Brizić na turniru održanom u Rijeci osvojila je 3.mjesto i nastavila niz odličnih rezultata u svojoj kategoriji.
Za seniorke predstoji još jedno kolo i put u Zagreb kod državnih prvakinja ekipe “Dr.Časl” dok mlađe kategorije očekuje prvenstvo regije u Puli.