Tri kontre u pet minuta za nastavak sjajnog porečkog niza JADRAN – DUGO SELO 5:3 (2:1)

03.11.2018. 23:48; ; Početna / Sport i rekreacija / Tri kontre u pet minuta za nastavak sjajnog porečkog niza JADRAN – DUGO SELO 5:3 (2:1)
Manuel-Perković

Nastavio se sjajan niz Porečana! Danas je na Velom Joži pala zanimljiva momčad Dugog Sela koja je jednostavno imala “blackout” od par minuta što je rezultiralo samo naizgled uvjerljivom pobjedom domaćina.

Poveli su Porečani u 20. minuti kad je Loren Maružin pogodio uz pomoć vratnice, da bi iskusni Emanuel Benković 12 minuta kasnije poravnao glavom na 1:1. Uspio je Jadran doći u novo vodstvo preko Roberta Vlizla koji je “pospremio” odbijanac nakon drugog šuta Perkovića.

Manuel Perković je bio i čovjek odluke, jer upravo je on okončao dvije od tri munjevite kontre nakon što su gosti poravnali na 2:2. Treću je “dovršio” Emanuel Valenta pa gostima nije preostalo ništa nego tražiti počasni gol do kojeg su došli preko Žabeca.

POREČ – SRC Veli Jože – Gledatelja: 150

TREĆA HNL ZAPAD – 13. KOLO – SUDAC: Filip Meglić (Krapinske Toplice)

JADRAN – DUGO SELO 5:3 (2:1)

Strijelci: 1:0 Maružin 20′, 1:1 Benković 32′, 2:1 Vlizlo 34′, 2:2 Darojković 49′, 3:2 Perković 71′, 4:2 Perković 73′, 5:2 Valenta 75′, 5:3 Žabec 86′

Žuti kartoni: Videkić (Jadran) Filipović, Pranjić, Benković (Dugo Selo)

JADRAN: Pavlić, Leko, Ilić, Užila, Sumić, Maružin, Videkić, Valenta (od 88. Šegon), Radman (od 60. Tomić), Vlizlo (od 54. Dujanić), Perković
Trener: Danijel Jumić

DUGO SELO: Bagarić, Lee, Filipović, Pekčec, Benković, Batarilo-Čerdić, Žabec, Darojković, Pranjić, Dadić, Drčić (od 77. Stjepanović)
Trener: Damir Biškup