Porečke rukometašice ovog vikenda pobijedile Umag i izgubile od Opatijki

29541264_10213355350015589_8982811567131624571_n
25.03.2018. 23:29; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke rukometašice ovog vikenda pobijedile Umag i izgubile od Opatijki

ŽRK Poreč je ovaj vikend bio domaćin ekipi ŽRK Umag 2 u 10. kolo 3. Hrvatske rukometne lige zapad za žene.

Ostvarena je i prva domaća pobjeda u ovom dijelu prvenstvu, ali ponovo su nam naše rukometašice priredile neizvjesnu završnicu. Kao i u prethodne dvije utakmice odigrale su odlično prvo poluvrijeme i imale su pozitivnu rezultatsku prednost sve do zadnje minuta susreta. Tada gošće izjednačuju rezultat na 27:27, ali ovaj puta je nas sreća pomazila i u zadnjim sekundama Labinac postiže pogodak za pobjedu.

1. kolo HRLŽ zapad

ŽRK Poreč – ŽRK Umag 2   28:27 (14:11)
SRC Veli Jože u Poreču
Gledatelja: 30

Suci: Saša Juršić (pula) i Marin Kruneš (Labin)
Nadzornik: Miljenko Kadum (Pula)

ŽRK Poreč: Radoslav, Đurišević, Cvek 4, Labinac 5 , Ostojić, Mandić 4, Ivančić 3, Picco 10, Vidović, Zgrablić 2.
Trener: Goran Rajković.

ŽRK Umag 2: Selar 9, Kernjus 3, Jeličić 1, Bunić 3, Gjini , Matković 3, Alessio, Trento 7,     Brkljača 1.
Trener: Vojislav Vujić

Sedmerci: Poreč  4/3, Umag 4/3

Isključenja: Poreč 0, Umag 4 minute.

Zaostala derbi utakmica 9. kolo 3. Hrvatske rukometne lige zapad za žene između između prvoplasirane ekipe Liburnij-Opatija i drugoplasirane ekipe Poreča odigrana je u Opatiji 20.03.2018 godine.

Na žalost pobjedu je odnijela domaća ekipa i odvojila se na prvom mjestu sa četiri boda prednosti pred Porečankama.

U prvom poluvremenu naše su rukometašice odigrale odlično i ostvarile prednost od četiri zgoditaka razlike, pozitivan rezultat i vodstvo su imale do zadnje minute a onda pad koncentracije, u zadnjim sekundama domaće igračice prelaze u prvo vodstvo na utakmici i ostvaruju konačnu pobjedu.

RK Liburnija-Opatija – ŽRK Poreč  24:23 (12:16)