Karate: Flavia Paliaga osvojila broncu u Daruvaru na “Karate Darfest” turniru

thumbnail
17.10.2017. 14:22; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate: Flavia Paliaga osvojila broncu u Daruvaru na “Karate Darfest” turniru

Protekle je subote, odnosno 14.10.2017. u Daruvaru održan međunarodni karate turnir 17. po redu ”Karate Darfest”. Na turniru se okupilo 418 natjecatelja iz 49 klubova i 4 države (BiH, Hrvatska, Mađarska, Slovenija).

Jedina predstavnica Karate kluba FINIDA bila je Flavia Paliaga koja je nastupila u izvođenju kata u kategoriji mlađih kadetkinja i kadetkinja.
Flavia je odradila još jedan sjajan nastup i pokazala kontinuiran napredak i neupitnu kvalitetu. U kategoriji mlađih kadetkinja Flavia se probila do polufinala te je nakon još jedne pobjede u repasažnom susretu zauzela 3. mjesto.
U starijoj uzrasnoj kategoriji Flavia je suvereno sa tri čiste pobjede stigla do finala, osvojila prvo mjesto i pokazala da je najbolja u kategoriji.