Vije13312-19920
11.10.2023. 09:16; ; Početna / Sport i rekreacija / Zapažene rezultate ostvarilo je troje članova porečkog Bodybuilding kluba „Veli Jože“ na prestižnom međunarodnom natjecanju Jagodina Open u Srbiji

Zapažene rezultate ostvarilo je troje članova porečkog Bodybuilding kluba „Veli Jože“ na prestižnom međunarodnom natjecanju Jagodina Open u Srbiji.

Marijan Jakovčić  je osvojio 4. mjesto u juniorskoj konkurenciji i 4. mjesto u seniorskoj konkurenciji u disciplini mans physique.
Nenad Marković je pak osvojio 3. mjesto u games classic bodybuildingu, kategorija do 80 kg, dok je Mita Đekić Bočkaj zauzela 3. mjesto u bodyfinessu.

Nastup Porečana u Jagodini bio je dobar uvod u prvenstvo Hrvatske i međunarodne natjecanje Maxximum Open koja će se u subotu, 14. listopada održati upravo u Poreču, u dvorani Žatika, u sklopu sportske manifestacije Sport Fest.