Odličan vikend za stolnoteniski klub “Vrsar”

2022-04-03_18h51_58
03.04.2022. 19:18; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Odličan vikend za stolnoteniski klub “Vrsar”

U okviru 10. kola Superlige za seniorke stolnotenisačice Vrsara se iz Zagreba vraćaju sa važnim bodovima.
Po prvi put su pobjedile  ekipu Mladosti od kad se susreću u najvišem rangu natjecanja.
Martina Rioža, Marta Jurčević i Ema Brizić pobjedile su 3:1, dok su u drugom susretu izgubile protiv vodeće ekiupe prvenstva Dr.Časla.

Mlađe kategorije kluba su postigle fenomenalan rezultat na kvalifikacijskom turniru u Opatiji koji se igrao za državno prvenstvo koje će se igrati u Splitu krajem svibnja.
Na postolju su se našli 1. Paolo Pulić, 2. Emil Prekalj i 3. Kevin Sirotić u kategoriji mlađih kadeta i svi članovi kluba iz Vrsara.
U konkurenciji mlađih juniorki Ana Lukez osvojila je 2. mjesto i također se plasirala na državno prvenstvo koje se ove godine održava u Vrsaru od 20.- 22.4.2022.

Narednog vikenda, u subotu 9.4. seniorke dočekuju TIS iz Zagreba i ekipu Varaždina. Seniori igraju redovno kolo lige protiv Maestrala u Umagu.