U Domu za starije i nemoćne osobe u Poreču održana je danas radionica zdrave prehrane za korisnike. Radionicu su vodile liječnica Olga Dabović Rac i nutricionistica Jovanka Katić. Kako je istaknula ravnateljica Doma Sandra Ćakić Kuhar, nastavak je to dugogodišnje suradnje porečkog Doma i ... Pročitaj još...
Istarska županija izdvaja 3,7 milijuna kuna za nabavu mobilnog mamografa
Postavljeno u Iz županije, Svakodnevnica, Zdravlje
Nastavak predavanja “Programa stručne pomoći SZGP”
Postavljeno u Sport i rekreacija, Zdravlje
