MINISTARSTVO turizma i sporta (MINTS) osiguralo je 20 milijuna kuna za nabavu antigenskih testova namijenjenih turistima kojima će testiranje trebati za povratak u svoje zemlje, a očekuje se da će idući tjedan početi cijepljenje zaposlenih u turizmu, rekla je za Hinu ministrica Nikolina Brnja... Pročitaj još...
Jerko Sladoljev: Jadranski otoci – novi brend i turistički mamac u doba Covida! Jesmo li zakasnili?
Postavljeno u Gospodarstvo, Svakodnevnica, Zanimljivosti
Iz Zdravog grada Poreč: Mentalno zdravlje srednješkolaca Poreštine
Postavljeno u Zanimljivosti, Zdravlje
BIO ISTRA započela s uređenjem edukativne EKO OAZE u Poreču
Postavljeno u Ekologija, Zanimljivosti
