Članovi AK Maximvs Poreč nastupili na Road Race Medulin Riviera

441498631_937801118144141_4363416974712589864_n
11.05.2024. 18:56; ; Početna / Sport i rekreacija / Članovi AK Maximvs Poreč nastupili na Road Race Medulin Riviera

U subotu 11.05.2024. god u Medulinu je održana 9. po redu utrka Road Race Medulin Riviera na kojoj su nastupili i naši Maximvsi.
U utrci na 10 km nastupio je Marko Horvat koji je osvojio 3. mjesto ukupno i 1. mjesto u starosnoj kategoriji.

Ukupno je trčalo 72 natjecatelja, a prvo mjesto je osvojio višestruki državni prvak Tomislav Novosel, dok je drugo mjesto osvojio slovenski natjecatelj Jakob Medved.

Od članova Maximvsa na utrci od 5 km nastupili su Elvis Đukić, te Damir i Emma Jurišević. Elvis je osvojio izvrsno 5. mjesto.

Čestitke našim trkačima!

A puno sreće želimo našim dečkima u sastavu:

Marko Horvat, Sebastian Nicoletti, Elvisu Đukić i Neven Baranašić koji sutra nastupaju na državnom prvenstvu u planinskom trčanju, koje se održava u Zagrebu sa startom na Trgu Bana Jelačića i ciljem na vrhu Sljemena!