Kada se dolazi iz smjera Slovenije i vozi preko viadutka na Mirni, prvi izlaz sa Y-a je označen kao Poreč, Višnjan. Dakle, za očekivati je da će velika većina automobila naših gostiju izaći upravo u Višnjanu. A nakon toga ih čeka, prema sadašnjem stanju, avanturistička vožnja po rupama... Pročitaj još...