Aktivan vikend za stolnoteniski klub Vrsar

20190127_101214[1]
28.01.2019. 08:37; ; Početna / Sport i rekreacija / Aktivan vikend za stolnoteniski klub Vrsar

Seniorke stolnoteniskog kluba iz Vrsara zaustavljene su u četvrtfinalu Hrvatskog kupa  od ekipe TIS iz Zagreba rezultatom 3:0. U ovom trenutku bolja ekipa superligaša iz Zagreba plasirala se na završni turnir plasmanom među 4 najbolja sastava.
Ana Švarc je izgubila 3:1 od Jazbec dok su Martina Rioža i Marta Jurčević izgubile od reprezentativki Arapović i Cakol rezultatom 3:0.
Marta Jurčević je i ovog vikenda potvrdila dobru formu  nastupom na turniru “Lovro Ratković”. Zaustavljena je u četvrtfinalu i nadomak postolja.
Mlađe kategorije su u nedjeljnom izdanju županijskog turnira odigranog u Pazinu ostvarili niz zapaženih rezultata.
U kategoriji najmlađih kadetkinja Morena Brajković osvojila je 2. mjesto.
Ema Brizić je na postolju u 2 kategorije i to kao 3.u kadetkinjama i 1.u mlađim.
Ana Lukez je bila najbolja u kadetkinjama.
Paolo Pulić u kategoriji klinaca zauzeo je 3.mjesto dok je Leo Lukez bio 2. u kadetima i najbolji u mlađim kadetima osvojivši 1.mjesto.

Narednog vikenda seniorke u subotu očekuje start drugog dijela prvoligaškog natjecanja i u Vrsar dolazi ekipa “Uranije” iz Baške Vode,a najmlađe kategorije imaju regionalni turnir u Rijeci.