Delfin 2024

Vijesti iz STK Sv. Lovreč: Adriana Barbić osvojila 3. mjesto !

27.03.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Vijesti iz STK Sv. Lovreč: Adriana Barbić osvojila 3. mjesto !

Dana 27.03.2011. godine u Rijeci u sportskoj dvorani O.Š Srdoči a u organizaciji Stšk „Srdoči" održan je kvalifikacijski turnir kadeta i kadetkinja PIG regije za pojedinačno Prvenstvo Hrvatske. Na turniru su nastupili klubovi regije: Poreča, Nove Vasi, Svetog Lovreča, Pule, Rijeke, Opatije i Brovinja.
Sjajan rezultat nakon višemjesečne stanke zbog teže povrijede leđa ostvarila je kadetkinja Svetog Lovreča Adriana Barbić. Ona je u grupi pobjedila 3-0 Dvorsky (Pula), 3-1 Gregurinu (Opatija) a izgubila 3-2 od Ivaničić (Opatija). U ¼ finalu bila je bolja od Ivane Lesničar ( Opatija) sa 3-1 da bi u ½ finalu izgubila u neizvjesnom meču od Franović Karle (Opatija ) 3-2. U borbi za treće mjesto revanširala se za poraz u grupi i sa 3-1 pobjedila Ivaničić Mateu.Iako osvojenim trećim mjestom nije osigurala direktan nastup na Prvenstvu Hrvatske (možda pozivom), Adriana je svojom igrom i zalaganjem svakako zaslužila ovaj lijep uspjeh.
Mateja Pršurić i Suzana Tramošljanin zaustavljene su u četvrt finalu.
Prikazana igra i zalaganje svakako ohrabruje i trenera Jakovetića pred nastup na kvalifikacijskom turniru za PH juniora i juniorki koji se održava 10.04.2011. u Svetom Lovreču.