TREĆA HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Krk 2:1 (1:1)

02.10.2016. 01:07; ; Početna / Sport i rekreacija / TREĆA HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Krk 2:1 (1:1)
2016-10-02_01h06_02

Za čak četiri mjesta je gol Pavla Đurića u 87. minuti „pogurao“ Porečane prema gore na ljestvici. Gosti su u prvom dijelu ostali s igračem manje, a ova tri boda Jadranu donose mir pred nove izazove.

Poveli su u sedmoj minuti domaći. Šendula je na rubu kaznenog udarca visoko poslao loptu prema Enisu Šoškiću koji ju prima na prsa, a onda efektno šalje pokraj prve vratnice za 1:0.

Marin Con je bio neoprezan u 22. minuti te je zbog prekršaja kao zadnji igrač obrane zaradio crveni karton, a gostujući trener Dželalija reagira šest minuta kasnije kada vadi drugu špicu Dragovića i uvodi braniča Vidasa.

Četiri minute nakon toga Kurolt je ubacio s desne strane, a na drugoj vratnici „naklon“ Karla Josipovića za 1:1. I tako je ostalo sve do spomenute 87. minute kada „slobodnjak“ izvodi Goran Tomić, a njegov centaršut u mrežu sprovodi iskusni porečki branič Pavle Đurić.