Stolni tenis : Mlađe kadetkinje i mlađi kadeti Svetog Lovreča i juniori Poreča prvaci županije !

SVETI-LOVREC230214004
23.02.2014. 23:45; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis : Mlađe kadetkinje i mlađi kadeti Svetog Lovreča i juniori Poreča prvaci županije !

U nedjelju 23.02.2014.godine u sportskoj dvorani Osnovne škole Joakima Rakovca u Svetom Lovreču u odličnoj organizaciji stolnoteniskog kluba Sveti Lovreč održano je ekipno prvenstvo Istarske županije za mlađe kadete i mlađe kadetkinje te juniore. Turnir je okupio ukupno 17 ekipa iz klubova Umaga, Višnjana, Pule, Vrsara, Tara, Novigrada, Nove Vasi, Kanfanara, Poreča i Svetog Lovreča.

Sjajan uspjeh ostvarilli su članovi Svetog Lovreča koji su u kategoriji mlađih kadeta u sastavu : Antolović Johannes Karlo, Ivan Glavočević i Luka Švaganović i mlađih kadetkinja u sastavu Antonela Glavić, Maja Dodić i Lara Zgrablić osvojili prva mjesta. No krenimo redom.

U kategoriji mlađih kadeta nastupilo je 9 ekipa a ekipa Svetog Lovreča grupu je završila sa dvije pobjede nad ekipama Arene Ferro iz Pule i Kanfanara iz Kanfanara pobjedivši obje sa 3-0. U četvrtfinalu kao prvi nosioci bili su slobodni da bi u polufinalnom meču savladali ekipu Višnjana koja je nastupila u sastavu : Noah i Noel Čančar, Juričić Tino i Katalinić Ante sa 3-0. Finalni dvoboj momci iz Lovreča također su dobili sa 3-0 u meču protiv Pule iz Pule koja nastupila u sastavu Kuzmić Dorian, Krstevski Aleks i Franjul Ivan. U meču za treće mjesto ekipa Maestrala iz Umaga u sastavu: Deklić Kevin, Gabrel Nadal, Selar Lovro i Auguštin Luka pobjedila je Višnjan sa 3-0.

U kategoriji mlađih kadetkinja prvo mjesto sa dvije pobjede od 3-1 nad ekipama Vrsara i Pule ostvarila je ekipa Svetog Lovreča u sastavu Antonela Glavić, Maja Dodić i Lara Zgrablić.Drugo mjesto zauzela je ekipa Pule u sastavu Božić Nely, Saša Krajnović i Tea Petelinec. Treće mjesto osvojila je ekipa Vrsara koja je igrala u sastavu Gaćina Gloria, Daria Popec i Tina Vadnjak.

U kategoriji juniora sjajan rezultat ostvarili su juniori Gradskog stolnoteniskog kluba Poreč koji su nastupili u sastavu : Leon Španić, Marino Augustinovi i Luka Otočan osvojivši prvo mjesto bez poraza. Drugo mjesto osvojili su juniori Svetog Lovreča: Antolović Johannes Karlo, Ivan Glavočević i Luka Švagasnović dok je treće mjesto osvojila momčad iz Pule u sastavu : Krstevski Aleksa, Kuzmić Dorian, Franjul Ivan i Milohanović Andrea.