Stolni tenis: Branko Jakovetić viceprvak Istarske županije

01.11.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Stolni tenis: Branko Jakovetić viceprvak Istarske županije

U nedjelju 31. listopada u Kormačnom je u odličnoj organizaciji STK „Brovinje" održano pojedinačno prvenstvo Istarske županije za veterane u stolnom tenisu. Nastupilo je 15 veterana Istarske županije iz Brovinja, Pule, Poreča, Višnjana, Vrsara, Nove Vasi i Svetog Lovreča.

Odličan rezultat ostvario je trener stolnoteniskih klubova Nove Vasi i Svetog Lovreča Branko Jakovetić osvojivši 2. mjesto. Jakovetić je grupu prošao sa dvije pobjede, i to protiv Holik Zorana ( Poreč) 3-1 i Dobrić Igora (Brovinje) 3-0 da bi u ¼ finalu savladao Đapića sa 3-0 a u ½ finalu Borisa Mršića (Pula) 3-1.

U neizvjesnom finalu bolji od Jakovetića bio je Bogdan Đekić, trener Pule koji je slavio sa 3-1. Trener Jakovetić zadovoljan je svojom igračkom formom pred nastup na veteranskom prvenstvu Hrvatske koje se održava u Koprivnici 06.11.2010.godine. Jakovetić je trenutno 10. veteran na veteranskoj rang-listi hrvatske u svojoj dobnoj kategoriji. (STK Lovreč)