Rukometaši Poreča bez problema do nove pobjede POREČ – VARAŽDIN 1930 30:25 (13:10)

85010515_2958823720836760_3117439180725026816_o
01.03.2020. 01:16; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukometaši Poreča bez problema do nove pobjede POREČ – VARAŽDIN 1930 30:25 (13:10)

Četrnaest minuta Varaždin 1930 je bio u prednosti večeras u Poreču. Nakon toga – sve je pripalo Đankovićevoj momčadi koja je do kraja rutinski upisala zasluženu pobjedu. [izvor: Elvis Uravić, istrasport.eu]

Raspoložen je bio i Bruno Ćopić koji je s 12 obrana (32%) pogurao svoju momčad do slavlja. Posljednji put su gosti bili blizu kod 22:20 i gola Trojka. Nakon toga, domaćin furiozno dolazi do 26:21 u samo tri minute.

Najbolji kod domaćina uz Ćopića bio je maestralni Matija Rađaković koji je postigao čak deset golova, a kod gostiju je uz slabiji postotak i Baranašić upisao 12 obrana, a Vojnović i Vidaček dodali su po šest golova.

POREČ – SD Veli Jože – PREMIJER HMRL – 17. KOLO
SUCI: Nikola KNEŽEVIĆ – Dalibor TUNUKOVIĆ (oba Novska)

POREČ – VARAŽDIN 1930 30:25 (13:10)

POREČ: Muranović, Sakić 5, Mataija 5, Medved, Lugar, Thoss 2, Nikić, Čipraka, Perić 5, Radojković, Petrov, Ćopić, Filipović, Rađaković 10 (4), Plovanić, Moslavac 3
Sedmerci: 6/7, Isključenja: 14 minuta (Thoss 4, Mataija 2, Medved 2, Perić 2, Filipović 2, Moslavac 2)
Trener: Dinko Đanković

VARAŽDIN 1930: Baranašić, Mlakar 3, Novak 2, Vojnović 6, Divjak, Šagij, Vidaček 6 (3), Pucek, Crnila, Budinski 1, Artić, Tači 2, Kranjec, Tompić, Trojko 5 (2), Srebrenjak
Sedmerci: 5/5, Isključenja: 14 minuta (Tači 4, Trojko 4, Vidaček 2, Šagij 2, Novak 2)
Trener: Damir Turković