Jadran iskoristio Sumićev eurogol, Rovinježe danas “nije htjela” ROVINJ – JADRAN 0:1 (0:1)

29.02.2020. 18:49; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran iskoristio Sumićev eurogol, Rovinježe danas “nije htjela” ROVINJ – JADRAN 0:1 (0:1)
Rovinj-Jadran

Konačni rezultat vara. Jadran je osvojio tri boda, ali Rovinježi su ti koji su u ovom susretu bili nadmoćni, pogotovo u drugom dijelu. Ipak, eurogol Sumića donio je Porečanima slavlje. [izvor: Elvis Uravić, istrasport.eu]

Dogodio se on već u osmoj minuti kada Oliver Sumić na desnoj strani s ruba šesnaesterca gađa suprotne rašlje za 0:1. Desetak minuta nakon toga srušen je Špiranac, sudac dosuđuje penal, ali pomoćnik “vraća” na “slobodnjak” iz kojeg se nije dogodilo ništa.

Imali su Kanarinci nakon toga dominaciju, posjed lopte, ali i stvorene prigode. No, Batelić i Rojnić u prvom dijelu, a Paulinić i Špiranac u nastavku nisu uspjeli “oploditi” dominaciju žutih domaćina.

ROVINJ – SRC Valbruna – Gledatelja: 300 – III HNL ZAPAD – 15. KOLO
SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Luka Pajić (Rijeka) i Nenad Marušić (Matulji) DELEGAT: Vedran Jelenčić (Kastav)

ROVINJ – JADRAN 0:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Sumić 8´

Žuti kartoni: Pamić (Rovinj); Ilić, Banić, Radman, Dujanić (Jadran)

ROVINJ: Cindrić, Ramadani, Raković, Rojnić, Pamić, Karlović (od 13. Špiranac), Batelić, Ottochian (od 89. Bajrami), Kajtazi (od 67. Perja), Hoxha, Paulinić.
Trener: Sabit Šljivo

JADRAN: Pavlić, Leko, Ilić, Mofardin, Tomić, Miljanić, Sumić, Dujanić (od 85. Terlević), Banić, Perković (od 75. Mendiković), Radman (od 90. Shehu).
Trener: Dalibor Šuran