Rukomet: Porečani zaustavili Obranovića i upisali drugu pobjedu – POREČ – KARLOVAC 22:20 (11:8)

01.10.2017. 01:06; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Porečani zaustavili Obranovića i upisali drugu pobjedu – POREČ – KARLOVAC 22:20 (11:8)
Car

Porečani su napravili ono najnužnije – zaustavili Andreja Obranovića kojeg su natjerali na čak devet promašaja te tako stigli do druge pobjede u prvenstvu.

Prvu osjetnu prednost domaći imaju na 7:4 kada je Rađaković pogodio u 19. minuti, a na predah se odlazi također s tri gola razlike. U nastavku domaćin jednostavno ne dozvoljava rukometašima Tatjane Rašić da se približe na manje od dva pogotka pa mirno privode utakmicu kraju.

Najbolji kod domaćina bio je Moreno Car s čak 14 obrana, a u polju standardno najviše, po pet, zabili su Vedran Mataija i Matija Rađaković. Karlovčane predvodio Karić sa deset obrana i Perajica sa četiri gola iz igre.

POREČ – SRC Veli Jože – Gledatelja 300

PREMIJER HMRL – 2. KOLO

POREČ – KARLOVAC 22:20 (11:8)

POREČ: Mataija 5, Medved, Thoss 3, Štifanić, Perić 2, Car, Mofardin, Petrov, Popović, Žagar, Filipović 1, Ventin, Rađaković 6, Gavranović 4, Pribetić

Trener: Dinko Đanković

KARLOVAC: Radočaj, Capan K., Perajica 4, Milovac, Šnajder 3, Capan H., Bačić, Mrljak, Crnković 1, Sudarić 1, Karić, Ostarčević 1, Obranović 3, Smojver 5 (4), Frketić 2, Glumac

Trener: Tatjana Rašić

Isključenja: Poreč 6 minuta (Perić 2, Rađaković 2, Pribetić 2) Karlovac 10 minuta (Ostarčević 4, Šnajder 2, Sudarić 2, Frketić 2)