Rukomet: Dubrava – Poreč 30:25

21.09.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: Dubrava – Poreč 30:25

Rukometaši Poreča izgubili su na prvom ovosezonskom gostovanju u Zagrebu od Dubrave u utakmici u kojoj je svakom pripalo po poluvrijeme. Porečani su vodili cijelo prvo poluvrijeme, u 21. minuti i s najviših pet razlike (17:12), a kontrolu rezultata imali su do 35. minute i vodstva 20:18. U sljedećih desetak minuta Zagrepčani prave seriju 6:1, odlaze na "plus 3" (24:21), ali gosti nisu dozvolili da Dubrava već tada odleti na nedostižnu prednost već su se vratili u igru i poravnanje držali sve do šest minuta prije kraja (25:25). Nažalost po Poreč, do kraja utakmice, u završnih šest minuta, poentirala je samo Dubrava.

Dvorana u Dubravi. Gledatelja 200. Suci: Klapež i Pervan (oba Trilj).

DUBRAVA: Totić (10+2), Badžek (4+0), Cvitanović, Vinković 4, Zirdum 6, Vozab 2, Prka, Stoisavljević 6 (1), Vida, Zovko, Dumenčić 1, Gulsun 1, Hadrović 7 (3), Horvat, Pipinić 3, Glasnović.

POREČ: Sladoljev (14+1), Čorić, Tomaić, Prelac, Deak, Galijot 1, Vujić 2, Abramović 2, Šimičić 1, Gavranović 4, Petrić, Gudić 6, Rađaković 1, Thoss 1, Gruičić 2, Miličević 5 (4).