Porečke ritmičke gimnastičarke uspješne na turiniru u Zadru

b88f109d-2682-40fa-bdaf-251f47354206
04.10.2022. 23:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Porečke ritmičke gimnastičarke uspješne na turiniru u Zadru

U subotu i nedjelju je u Zadru održan 11. međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici Sirena cup na kojem su se natjecale  gimnastičarke iz 10 država srednje Europe i Australije.

U A programu su se natjecale dvije porečke juniorke, Gresa Ramadani je u vježbi sa čunjevima osvojila 2. mjesto, sa obručem 6. mjesto, te sa loptom 7. mjesto te je u višeboju bila 5.
Petra Belević je sa čunjevima osvojila 5. mjesto sa obručem 15. mjesto, sa loptom 18. mjesto te je u višeboju bila 12.

U B programu u kategoriji mini Paola Puškarić je osvojila 4. mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja Gala Velenik je osvojila 5. mjesto u vježbi bez rekvizita, a Milotić Luana je osvojila 2. mjesto u vježbi sa obručem.

U kategoriji kadetkinja 2010. godište Mia Tubaković je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, a Marie Lou Čugalj 2. mjesto u vježbi sa obručem.

U kategoriji kadetkinja 2011. godište Olja Trbović je osvojila 1. mjesto u vježbi sa loptom, Rita Gulić 4. mjesto u vježbi sa loptom, te Umma Ramadani 4. mjesto u vježbi sa obručem.

U kategoriji juniorki Lara Cramer je osvojila 1. mjesto u vježbi sa loptom, te 2. mjesto u vježbi sa obručem, dok je Lea Jugovac osvojila 3. mjesto u vježbi sa obručem, te 4. mjesto u vježbi sa loptom.

U kategoriji seniorki Ana Cvitković je osvojila 1. mjesto u vježbi sa obručem, te 2. mjesto u vježbi sa čunjevima.