Delfin 2024

Odbojka: PRVI IZGUBLJENI SET I NASTAVAK POBJEDNIČKOG NIZA

08.02.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: PRVI IZGUBLJENI SET I NASTAVAK POBJEDNIČKOG NIZA

U utakmici 12.kola II Hrvatske odbojkaške lige-zapad odbojkašice Poreča su u Čavlima pobjedile domaću ekipu OK Rječina sa 3:1, po setovima 20:25, 25:17, 25:23 i 25:18.
Prvo kolo nastavka prvenstva donijelo je dva derbija 4 vodeće ekipe. U drugoj utakmici ekipa OTP Banka II pobjedila je Veli Vrh sa 3:1 te postala prvi pratitelj Poreča sa 9 bodova zaostatka.
Prvi je set nenadano otišao na stranu domaće ekipe nakon vodstva Porečanki sa 16:14 i par uzastopnih pogrešaka što su domaće igračice vješto kaznile. Gubitak prvoga seta u prvenstvu
je dodatno motivirao Porečanke koje na početku drugog seta vode sa 9:1 i do kraja mirno održavaju razliku. Najveća neizvjesnost viđena je u trećem setu koji je bio izjednačen do 22:22 te je u uzbudljivoj završnici zasluženo pripao Porečankama.

Slijedeće subote 13.veljače 2010.g., sa početkom u 17h, u SRC-u Veli Jože u Istarskom derbiju gostovati će ekipa ŽOK Pazin. Pozivamo ljubitelje sporta da ugodno provedu subotnje popodne uz Porečke odbojkašice!