Odbojka: Pobjedom nad porečankama odbojkašice "Marčane" plasirale se u polufinale Kupa Istre

05.06.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Odbojka: Pobjedom nad porečankama odbojkašice "Marčane" plasirale se u polufinale Kupa Istre

Prvi set iskusnije i više Marčanke osvajaju bez većih problema sa 25:15.

U drugom setu kreću Porečanke furiozno te nakon vodstva 23:19, pobjednički završavaju set sa 25:23.

Treći se set na kraju pokazao odlučujući. Sredinom seta gošće vode 8 poena prednosti, Porečanke velikom borbenošću stižu na 20:22. U odlučujućim trenucima zadrhtale su ruke domaćih igračica te je sa 2 promašena servisa izgubljena mogućnost preokreta.

4.set Marčanke nošene svojim malobrojnim, ali neumornim navijačima, otvaraju sa 13:2. Do kraja seta Porečanke poboljšavaju dojam za završnih 15:25.

Marčanke uzdignutih ruku pjesmom proslavljaju plasman u polufinale Kupa Istre koje je na rasporedu idućeg vikenda.