Martina Rioža iz STK Vrsar jedina istarska predstavnica na Prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu

stolni-tenis
07.03.2019. 19:45; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Martina Rioža iz STK Vrsar jedina istarska predstavnica na Prvenstvu Hrvatske u stolnom tenisu

Proteklog vikenda održano je Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za seniorke i seniore u Svetom Martinu na Muri.
Martina Rioža iz stolnoteniskog kluba “Vrsar” bila je ujedno i jedina predstavnica istarskih stonotenisačica. U pojedinačnom dijelu završila je natjecanje po skupinama nakon dva poraza i jedne pobjede.
U paru sa Sarom Sušac iz Zagreba dospjela je do četvrtfinala i u borbi za medalje poražene su od para iz Varaždina Malobabić i Petek koje su kasnije postale i prvakinje Hrvatske.
U kategoriji mješovitih parova isti rezultat i ponovno četvrtfinale i korak do medalje. Partner u paru sa Riožom bio je Josip Mustapić iz Splita. Poraženi su od para Ban-Pavlović koji su postali pobjednici prvenstva.

Druga predstavnica “Vrsara”koja je trebala igrati na prvenstvu Marta Jurčević otkazala je učešće na prvenstvu zbog lakše ozljede koja se dogodila u zadnji trenutak pred prvenstvo.