Jadranaši iskopali trobod vrijedan titule prvaka – NK Lošinj-Jadran 0:1 (0:0)

15.05.2016. 11:38; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadranaši iskopali trobod vrijedan titule prvaka – NK Lošinj-Jadran 0:1 (0:0)
2016-05-15_11h35_42

Porečani su pobijedili možda i presudnu utakmicu na putu prema prvom mjestu. Istina, očekivali su da će i danas otvoriti slavljenički šampanjac, ali je to odgodio Grobničan pobjedom u Senju. Tako bi titula mogla vrlo lako biti proslavljena protiv Lokomotive na Velom Joži.

Igru su od samog početka „ubijali“ obostrano pogibeljni startovi. Kad je prvi dio u pitanju gosti su bili znatno bolji, a domaće je spasio vratar Busanić koji je iz samih rašlji izvadio udarac Kepčije. U nastavku prvi prijete domaći, ali udarac Jerneića u 54. minuti, umjesto u porečkoj mreži, okončava na Bugarinovoj desnoj vratnici. U 67. trenutak odluke, Đurić je najs(p)retniji nakon ubačaja iz kornera, i mreža Busanića se zatresla, a gosti odahnuli. Istina, mogli su Porečani i do drugog-pa i trećeg gola, no Šendula i Dujanić u previše oklijevali ispred domaćeg vratara, pa su odlične prigode otišle u nepovrat.