No, fotografije snimljene 2. travnja 2008. godine pokazuju nešto drugo. Stidljivom najavom turističke sezone, nakon uskršnjih blagdana, pridružuju se i "mali" ugostitelji. Na javnim površinama, trgovima, niknule su gotovo preko noći terase sa stolovima i stolicama, suncobranima i ten... Pročitaj još...