Atletičari porečkog Maximvsa osvojili pregršt medalja na pojedinačnom prvenstvu Kvarnera

349004953_1986754478343731_3886073191565682984_n
03.06.2023. 23:10; ; Početna / Sport i rekreacija / Atletičari porečkog Maximvsa osvojili pregršt medalja na pojedinačnom prvenstvu Kvarnera

U srijedu je na riječkoj Kantridi održano pojedinačno prvenstvo Kvarnera u atletici.
S obzirom da je polovina tjedna, natjecanje je bilo u poslijepodnevnom terminu, kako djeca ne bi izostajala iz škole, a i sva državna prvenstva koja su pred vratima održavaju se također poslijepodne pa je to bila odlična adaptacija za najvažnija natjecanja.

Porečki Maximvsi su opet briljirali i osvojili pregršt medalja. Pojedinci su hvatali norme za državna prvenstva, ali su neki ostali kratki za koju sekundu ili centimetar. Svejedno treba čestitati svima na odličnim nastupima i svemu pokazanome.

Izdvojiti ćemo najbolje, a sve ostale rezultate pogledajte u prilogu.

•  – Luca Vinkerlić: 1. mjesto na 400 m (52,99) i 2. mjesto na 100 m (11,84)
  •  – Francesca Bernobić: 2. mjesto u skoku u vis (150) i 3. mjesto na 60 m (8,34)
  •  – Matija Marjanović: 3. mjesto na 100 m (12,45)
  •  – Asia Pol: 2. mjesto na 400 m (1:06,40) i 3. mjesto u skoku u dalj (3,26)
  •  – Gianluca Radessich: 1. mjesto na 1500 m (4:58,86)
  •  – Neven Baranašić: 1. mjesto na 1500 m (4:59,48)
  •  – Jakov Horvat: 3. mjesto u skoku u vis (135) i 3. mjesto na 200 m
  •  – Laura Bošnjak: 2. mjesto u skoku u dalj (3,57) i 4. mjesto na 400 m (1:16,67)
  •  – Marko Baranašić: 3. mjesto u skoku u dalj (4,60)