Rukometaši Poreča pobijedili protiv RK Umag 25 : 19

5. kolo 1
20.10.2019. 22:49; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukometaši Poreča pobijedili protiv RK Umag 25 : 19

Danas odigran istarski derbi Premijer HMRL zasluženo je pripao raspoloženim Porečanima koji su prezentirali sjajnu igru u oba smjera i upisali drugu prvenstvenu pobjedu u sezonu.

U 32. minuti bilo je 12:10 kada Majić smanjuje prednost Poreča, a onda slijedi furiozni Filip Perić koji u sljedeće tri minute zabija četiri pogotka za 17:10 i rješavanje pitanja pobjednika ovog susreta.

Danas maestralni Perić susret je završio s 13 pogodaka, a dobru utakmicu odradio je i Božo Subotić, obranivši devet lopti. Kod gostiju istinski raspoloženog igrača i nije bilo.