Rukomet: DUBRAVA – POREČ 27:22 (12:10)

21.10.2018. 00:47; ; Početna / Sport i rekreacija / Rukomet: DUBRAVA – POREČ 27:22 (12:10)
10365910_828759020480220_3765728301164242746_n

Uvjerljiva pobjeda Dubrave danas nad Porečanima koji, što je najgore od svega, nisu ni izgledali loše. Jednostavno, večeras je momčad legendarnog vratara Šole podsjetila na onu lanjsku kad su pobijedili i NEXE, a kad su na toj razini nitko iz Premijer HMRL nema izgleda.

U prvom dijelu Porečani su se borili i uspijevali držati u egalu da bi pred kraj Zagrepčani stvorili dva gola prednosti na odmoru. No, onda je u nastavku “propuštalo” na sve strane i u 42. minuti Vinković pogađa za 17:11, a to je prednost kakvu Dubrava ne ispušta.

Kod domaćina sjajan je bio vratar Domagoj Grahovac s 11 obrana (36%), a u polju su izvanredni bili Ivan Dumenčić sa šest golova i Petar Medić s identičnim učinkom koji je nažalost večeras namjestio “nišanske sprave”. U porečkim redovima istaknuti treba samo nepogrešivog Matiju Rađakovića s osam golova.

ZAGREB – Dom sportova – PREMIJER HMRL – 5. KOLO

DUBRAVA – POREČ 27:22 (12:10)

DUBRAVA: Dumenčić 6, Ivanković, Volar 4, Vinković 2 (1), Maričić 1, Samardžić 4, Medić 6, Sirotić 1, Godec, Marković, Turčić, Grahovac M., Grahovac N. 3, Grahovac D., Račić

POREČ: Popović 1, Muranović, Sakić, Mataija 5, Medved, Thoss 3, Štifanić, Pribetić 2, Ševo, Petrov 1, Žagar, Filipović 1, Mišić, Rađaković 8 (4), Ventin 1

Isključenja: Dubrava 6 minuta (Samardžić 2, Medić 2, Grahovac N. 2), Poreč 6 minuta (Sakić 2, Pribetić 2, Petrov 2)