Pet zlatnih i dvije srebrne medalje za stolnoteniski klub Vrsar na Top 8 županijske lige

IMG-f8d9ae5545779af54fe63bfb5840120a-V[1]
20.05.2019. 00:22; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Pet zlatnih i dvije srebrne medalje za stolnoteniski klub Vrsar na Top 8 županijske lige

Stolnoteniski klub iz Vrsara bio je domaćin završnog turnira za mlađe kategorije  Top 8  županije Istarske u stolnom tenisu.
Nastupili su natjecatelji u kategorijama klinceze i klinci, najmlađe kadetkinje i kadeti, mlađe kadetkinje i kadeti kao i kadetkinje i kadeti, iz većine Istarskih klubova.
Za klub iz Vrsara nastupali su, i to uspješno, osvojivši 5 zlata i 2. druga mjesta: Morena Brajković 2. mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja.
Ema Brizić je bila najbolja u kategoriji mlađih kadetkinja, dok je u konkurenciji kadetkinja zauzela 2.mjesto , a najbolja je bila  klupska igračica Ana Lukez. Leo Lukez je bio najbolji u kategoriji mlađih kadeta kao i u starijoj kadetskoj konkurenciji.
1.mjesto osvojio je i najmlađi član kluba iz Vrsara Paolo Pulić u kategoriji klinaca.

Narednog vikenda stolnoteniski klub “Vrsar” nastupa u Zagrebu na tradicionalnom međunarodnom turniru Zagiping.