Gimnastičarke opet dobre

01.11.2004. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Gimnastičarke opet dobre

U subotu 30. listopada u organizaciji Hrvatskog gimnastičkog saveza i pod pokroviteljstvom Hrvatskog olimpijskog odbora, u Inter-sportu, Zelena laguna, održao se 6.međunarodni turnir u gimnastici i ritmičkoj gimnastici.

Nastupilo je 29 gimnastičara, 29 gimnastičarki i 41 ritmičarka.

U konkurenciji ritmičke gimnastike natjecale su se Austrija, češka, Mađarska, Slovenija i Hrvatska.

Porečki klub ritmičke gimnastike ponovio je svoju ovosezonsku tradiciju i sa svojih pet takmičarki ponio visoke rezultate.

U kategoriji kadetkinja ukupno je nastupilo 10 takmičarki, prvo mjesto i zlatno odličje ponovno je osvojila Petra Orepić, nastupivši za Hrvatsku reprezentaciju, 6.mjesto osvojila je Ivna Vranjković, a 7. mjesto Anja Radovan.

U mlađim kadetkinjama ukupno je nastupilo 19 ritmičarki, 3. mjesto i brončanu medalju osvojila je Matea Banko, a 6. mjesto Carla Roberta Jugovac.