Dječaci A Rukometnog Kluba Poreča stopostotni u Čavlima

IMG_20191006_121801_1
06.10.2019. 23:47; ; Početna / Sport i rekreacija / Dječaci A Rukometnog Kluba Poreča stopostotni u Čavlima

U nedjelju 06.10.2019. dječaci A trenera Vedrana Mataije odigrali su dvije utakmice 2. kruga 1.HRLDA zapad u Čavlima i upisali 4 boda na konto.

U prvoj utakmici protivnik im je bila ekipa RK Čavle.
Porečki dječaci bolje otvaraju utakmicu i stvaraju prednost od 3 gola, no domaćini su ih do kraja poluvremena sustigli, pa poluvrijeme završava rezultatom 5:5.
U drugom poluvremenu, dječaci RK Poreča ubacuju u brzinu više i utakmicu privode sigurno kraju do konačnih 12:8.

1. krug 1. HRLDA zapadRK Čavle – RK Poreč 12:8(5:5)

Za Porečane su nastupili: Markovski, Jagičić, Dinić 3, Štifanić, Andrić 2, Babac 2, Poropat, Hasnek, Prgić, Brkić 3, Dadić, Trbović 1, Matošević (2), Oroz, Jelić 1, Aleksić (9)

Drugu utakmicu, protiv RK Viškova shvatili su mladi Porečani ozbiljnije, pa je i rezultat na poluvremenu iste bio 15:9 u korist Porečana.
U drugom poluvremenu šansu su dobili svi igrači, a protivnik je uspio smanjiti razliku na konačnih 23:21.

1. krug 1. HRLDA zapad RK Poreč – RK Viškovo 23:21(15:9)

Za Porečane su nastupili: Jagičić, Dinić 3, Štifanić 4, Vernik 4, Andrić 2, Labinac, Babac, Poropat, Hasnek, Prgić, Brkić 6, Dadić 1+1, Trbović, Žiković (3), Oroz, Jelić 2, Aleksić (5)

Čestitke dečkima i treneru Tilenu Tomšiču, koji je uskočio umjesto Vedrana Mataije !