NEWS
LIDL – S posao

U Sv.Petru u šumi održano je 2. kolo 16. sezone Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

DSC_0118 (1)
30.11.2020. 12:39; Učitavanja: 134; Početna / Sport i rekreacija / U Sv.Petru u šumi održano je 2. kolo 16. sezone Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

Uslijed nemogućnosti održavanja klasičnog izdanja Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna, a potaknuti mnogobrojnim mailovima natjecatelja koji su nam sugerirali da pronađemo neko rješenje, Sportsko društvo Trickeri kao krovni organizator lige krenulo je sa “virtualnom” Istarskom zimskom ligom u trčanju powered by Plava Laguna.

Taj bi koncept trebao premostiti razdoblje do normalizacije stanja i povratka na klasična kola, a za koje se nadamo da će nastupiti što prije. Konkretno, krenulo se od 2. kola koje se trčalo na stvarnoj stazi predviđenoj za zimsku ligu u Sv. Petru u šumi.

Natjecatelji su na spomenutoj stazi duljine 6900 m  (trasiranoj od strane općine Sv. Petar u šumi)  imali  punih 9 dana (od 21.11. u 00h do 29.11. u 24h) za istrčati kolo te dostaviti rezultate i gpx zapise organizatoru koji je na osnovu toga formirao ciljnu listu.

      Za sve kojima tehnologija nije jača strana ili za one koji ne posjeduju pametne telefone i satove, organizator je dežurao u nedjelju 22.11. od 09:00 – 11:00 te prikupljao rezultate natjecatelja koji su trčali individualno ili u manjim skupinama pritom se držeći epidemioloških mjera. Staza je bila označena strelicama na tlu i trakicama na raskrižjima, ali ne i redarima, tako da je svatko trčao na vlastitu odgovornost uz  potrebnu dozu opreza s obzirom da su djelovi staze bili otvoreni za promet.

Po istom principu održati će se i 3. kolo i to u Pazinu u terminu od 5.12. do 13.12.

 

REZULTATI GLAVNE UTRKE

Ukupni rezultati:

1.

Dragan Kramar

0:26:05

 ISTRun

CRO

2.

Marko Milevoj

0:27:53

Olimpik Umag

CRO

3.

Robert Krajnc

0:28:12

ŠD 3ŠPORT

SLO

4.

Željko Zgrablić

0:30:24

 

CRO

5.

Franco Petronio

0:30:48

 

SLO

6.

 Sandra Martinović

0:32:04

 

CRO

7.

Robert Vale

0:32:33

 

CRO

8.

Željko Ujčić

0:32:47

 

CRO

9.

Vlado Šćur

0:32:52

 

CRO

10.

Zlatko Todorić

0:33:30

 

CRO

11.

Tomislav Legović

0:33:35

Pazinski sprintići- Šrk Vita

CRO

12.

Siniša Štifanić

0:34:09

 

CRO

13.

Ilir Pantina

0:34:16

 

CRO

14.

Robert Bertetić

0:34:26

SD Trickeri

CRO

15.

Nina Ladavac

0:34:51

 

CRO

16.

Ivana Kramar

0:34:53

ISTRun

CRO

17.

Tedi Ciceran

0:35:34

 

CRO

18.

Dragan Brečević

 0:35:37

 

CRO

19.

Karlo Siljan

0:36:03

AK Istra Pula

CRO

20.

Margerita Rovis

0:36:05

 Plava Laguna

CRO

 

 

Prvih 5 žena:

1.

Sandra Martinović

0:32:04

 

CRO

2.

Nina Ladavac

0:34:51

 

CRO

3.

Ivana Kramar

0:34:53

ISTRun

CRO

4.

Margerita Rovis

 0:36:05

Plava Laguna

CRO

5.

Barbara Spremo Hodžić

0:36:47

SD Trickeri

CRO

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email