NEWS

U Sv.Petru u šumi nastavljena je 17.sezona Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

259122722_4883492255002822_7460410150817171434_n
22.11.2021. 08:59; ; Početna / Sport i rekreacija / U Sv.Petru u šumi nastavljena je 17.sezona Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna

Sv.Petar u Šumi u nedjelju  je ugostio trkače na 2. kolu Istarske zimske lige u trčanju powered by Plava Laguna.
Staza je bila dužine 7600m, a trčalo se asfaltom te makadamom.
Organizatori kola općina Sv.Petar u Šumi i Trickeri, uz pomoć sponzora, osigurali su mnogobrojne nagrade koje su podijeljene najboljim natjecateljima koji su uspješno istrčali ovo kolo.

Glavni sponzor lige je Plava Laguna d.d., dok su, kao i uvijek, Vina Matošević osigurala nagrade za najbržeg muškog i ženskog natjecatelja.

Sljedeće 3.kolo čeka nas za 2 tjedna, odnosno 05.prosinca 2021. u Pazinu ukoliko nam epidemiološke mjere budu dozvolile .

 

REZULTATI GLAVNE UTRKE

Ukupni rezultati:

  1. Petar Bratulić           0:25:43           
  2. Edi Pašić                0:26:26            SRU Olimpik
  3. Matija Lisec             0:26:46            SRK Running Fox
  4. Mate Jakov Frančula 0:28:10            AK Istra Pula
  5. Benjamin Skok     0:28:24            ŠD 3Šport
  6. Ervin Furlan              0:28:43            ŠD Nanos Podnanos
  7. Jan Poropat           0:29:26            Team Porty 57
  8. Christian Gallo   0:29:56            DSR Maraton Uljanik
  9. Robert Krajnc             0:30:05            ŠD 3Šport
  10. Ivan Sulovsky          0:30:06            SRK Rika
  11. Igor Ličen                0:30:51            ŠD 3Šport
  12. Valentina Šćur     0:31:04           
  13. Dario Ukošić              0:31:09           
  14. Stojan Rodica             0:31:35            Primorski gorski teki
  15. Ivan Stanić              0:31:40            TK Albona extreme
  16. Maja Ferjančić         0:31:45            AK Medulin
  17. Edi Drmić              0:31:58            GT Elitni rekreativci
  18. Alen Peruško           0:32:12            GT Elitni rekreativci
  19. Marko Meštrović 0:32:23           
  20. Marijan Dželalija 0:32:31            SRK Running Fox

 

Prvih 5 žena:

  1. Valentina Šćur     0:31:04           
  2. Maja Ferjančić         0:31:45            AK Medulin
  3. Andrea Stojšić 0:34:23            AK Istra Pula
  4. Lara Tomić              0:34:58              AK Istra Pula
  5. Lucija Šćur                 0:35:13

REZULTATI

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email
BUS-S