U Poreču odigran 1. krug Županijske rukometne lige dječaka B

72346262_2414035818632216_1747888184362008576_n
21.10.2019. 21:52; ; Početna / Sport i rekreacija / U Poreču odigran 1. krug Županijske rukometne lige dječaka B

Bogati rukometni vikend u subotu ujutro u Velom Joži otvorili su dječaci B trenera Mateja Medveda, koji su odigrali 3 utakmice 1. kruga Županijske rukometne lige dječaka B protiv ekipa MRK Umag, MRK Buje 53 i RK Rovinj.

Prvu utakmicu mali Porečani igrali su protiv ekipe iz Buja i iako su cijelu utakmicu vodili, na kraju su podijelili bodove s ekipom MRK Buje 53.

RK Poreč – MRK Buje 53              10:10(7:4)

Za RK Poreč su igrali: Massimo Paljuh, Jan Žufić 1, Toni Vošten, Luka Šoš, Nue Allakaj, Diego Velenik 3, Andre Mattia Knežević 1, Matej Markotić, Sandro Starčić, Kris Rabar 1, Antonio Moris Žaja 2, Lucas Labinac 2, Noa Vuković, Vibor Poropat, Manuel Rabar, Sebastian Benvin, Lukas Simonetti, Gabrijel Baniček

U drugoj utakmici rukometašima Mateja Medveda protivnik je bila ekipa MRK Umag.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 9:7 u korist porečkih dječaka B, a do kraja utakmice su tu prednost poduplali i na kraju slavili rezultatom 14:10.

RK Poreč – MRK Umag                  14:10(9:7)

Za RK Poreč su igrali: Massimo Paljuh, Jan Žufić 1, Toni Vošten, Luka Šoš, Nue Allakaj, Diego Velenik 5, Andre Mattia Knežević, Matej Markotić, Sandro Starčić, Kris Rabar, Antonio Moris Žaja 3, Lucas Labinac 5, Noa Vuković, Vibor Poropat, Manuel Rabar, Sebastian Benvin, Lukas Simonetti, Gabrijel Baniček

U trećoj utakmici protivnik mladim nadama RK Poreča bila je ekipa RK Rovinj s kojom su već igrali i prije. Već na poluvremenu su Medvedovi rukometaši imali zavidnu prednost od 5 golova, koju su zadržali i do kraja susreta kada je rezultat na semaforu pokazivao 12:7 u korist malih Porečana.

RK Poreč – RK Rovinj                     12:7(8:3)

Za RK Poreč su igrali: Massimo Paljuh, Jan Žufić , Toni Vošten, Luka Šoš, Nue Allakaj 3, Diego Velenik 2, Andre Mattia Knežević 1, Matej Markotić, Sandro Starčić, Kris Rabar 2, Antonio Moris Žaja 1, Lucas Labinac 2, Noa Vuković 1, Vibor Poropat, Manuel Rabar, Sebastian Benvin, Lukas Simonetti, Gabrijel Baniček

Čestitke dečkima na prikazanoj igri i treneru Mateju Medvedu na odličnom rezultatu!