Parenzana 2024-s

Trnje do boda s ‘bijele točke’, ali Porečani itekako pokazali zube; TRNJE – JADRAN POREČ 3:3 (2:2)

Pavlic-Ceraj-Trnje-Jadran
29.10.2022. 18:58; ; Početna / Sport i rekreacija / Trnje do boda s ‘bijele točke’, ali Porečani itekako pokazali zube; TRNJE – JADRAN POREČ 3:3 (2:2)

Nogometaši Jadrana sigurno osjećaju žal što danas nisu pobijedili Trnje, jer su vodili pola sata sve do 88. minute, ali remi kod ovakve momčadi sigurno nije loš rezultat, piše Elvis Uravić, istrasport.eu

Ali, krenimo od početka, a on nas vodi do dva pogotka Kessea, oba na drugoj vratnici, prvi nogom, a drugi glavom za vodstvo Trnja od 2:0. Jadran se u utakmicu vraća s dva prekrasna pogotka.

Najprije je Oliver Sumić fantastičnom dubinskom loptom pronašao Roberta Vlizla koji pogađa suprotni kut za 2:1, a onda je Filip Filipović idealno uposlio na drugoj vratnici Mate Ivetića koji s par metara trese mrežu domaćih za 2:2.

U 57. minuti domaći griješe, točnije Ninčević, a lopta stiže do Ivetića koji sada vraća uslugu pa loptu šalje na drugu vratnicu gdje je Filipović i to je 2:3! Nažalost, Trnje je ‘plelo mrežu’ i pokušavalo doći do egala na vrlo kvalitetan način pa u 87. minuti sudac Kečinović dosuđuje jedanaesterac.

Neuhvatljivi Kesse izborio je jedanaesterac tada, a iskusni Denis Ceraj pristupio izvođenju najstrože kazne. Labinski vratar na porečkom golu Antonio Pavlić obranio je udarac, a o reakciji gostujuće obrane najviše govori to da je Ceraj uspio i primiriti loptu prije negoli ju je poslao u malu mrežicu za konačnih 3:3.

ZAGREB – Igralište Trnja – SuperSport 2. NL – 11. kolo – SUDAC: Domagoj Kečinović (Osijek) POMOĆNICI: Ivan Janić (Ilok) i Marko Reljan (Osijek) ČETVRTI SUDAC: Nikola Vuković (Osijek) DELEGAT: Ivica Markota (Imotski)

TRNJE – JADRAN POREČ 3:3 (2:2)

Žuti kartoni: Bibić, Dobrilović, Ceraj, Kesse (Trnje) Bernobić D., Vlizlo, Ivetić, Šverko, Siljan, Pavlić (Jadran)

Strijelci: 1:0 Kesse 10′, 2:0 Kesse 16′, 2:1 Vlizlo 18′, 2:2 Ivetić 41′, 2:3 Filipović 57′, 3:3 Ceraj 88′

TRNJE: Rendulić, Bibić (57. Došen), Ceraj, Beloša (57. Heteši), Ribić, Ninčević, Dobrilović (57. Povoljnjak), Mizić (73. Banić), Mandić, Kesse, Šinko (68. Brkić)

Trener: Danijel Pranjić

JADRAN POREČ: Pavlić, Mofardin, Filipović (75. Srzentić), Lepinjica, Ivetić (90. Mendiković), Sumić, Žiković, Bernobić D. (72. Šverko), Zuliani (72. Siljan), Radman, Vlizlo

Trener: Dalibor Šuran