Stolnoteniski klub “Vrsar” na završnici Kupa Hrvatske

15.05.2022. 22:12; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Stolnoteniski klub “Vrsar” na završnici Kupa Hrvatske
52471a78b8a2a48c90c8c9b034d1d945_L

Završnica Kupa Hrvatske u stolnom tenisu za seniorke odigrana je u Zagrebu.
Stolnotenisačice Vrsara po prvi put su izborile samu završnicu kupa u jakoj konkurenciji.
Polufinalni susret izgubile su od protivnica iz stolnoteniskog kluba “Varaždin rezultatom 3:0, dok su u borbi za 3.mjesto izgubile od stolnotenisačica “Zagreba” 3:1.

Time je i završena odlična sezona za seniorke Vrsara koje su ove godine zauzele 6. mjesto u Superligii i izborile završnicu kupa.

Nastupale su: Manca Fajmut, Martina Rioža, Marta Jurčević, Ema Brizić, Marla Vidaković i Morena Brajković.

Ovog vikenda odigrano je i državno prvenstvo za kadetkinje u Puli na kojem je nastupila Ema Brizić i završila turnir u skupinama sa po jednom pobjedom i dva poraza.

Naredno natjecanje za klub iz Vrsara je državno prvenstvo za mlađe kadete u Splitu od 27.-29.5. 2022.